У Ларса Ульріха помер батько

Помер батько Ларса Ульріха Торбен. Йому було 95 років. Барабанщик Metallica повідомив про це у соціальних мережах.

Торбен Ульріх: 1928-2023 рр. 95 років пригод, унікального досвіду, цікавості, розширення кордонів, кидання викликів статусам-кво, тенісу, музики, мистецтва, письменства…і трохи суперечливого датського підходу. Нескінченне тобі дякую! Я люблю тебе тато.

Торбен народився у Копенгагені. З кінця 1940-х почалася його професійна тенісна кар’єра. У 1976 році він очолював світовий рейтинг найкращих тенісистів віком від 30 років. Тричі ставав чемпіоном Данії з тенісу. Цілих двадцять років входив до складу збірної Данії на Кубку Девіса, а 40 років дійшов до чвертьфіналу Олімпіади в Мехіко. Паралельно Торбен Ульріх займався хореографією, проводив виставки свого живопису, знімав фільми про теніс, але головною його пристрастю, окрім спорту, була музика. Він грав на флейті, кларнеті та саксофоні, записував джазові альбоми з гуртом Blue Note, вів радіопрограми та газетну колонку про джаз.

2021-го, у віці 92 років, Торбен випустив свій фінальний музичний альбом «Oakland Moments». На диску він декламував свої вірші під акомпанемент віолончелістки Лорі Голдстон.