Lenny Kravitz випустив новий альбом Blue Electric Light

Lenny Kravitz презентував платівку Blue Electric Light. Дванадцятий студійний альбом виконавця став першою роботою за останні шість років з моменту виходу платівки Raise Vibration.

Як зазначав сам Ленні, нова платівка присвячена «святу, життю, людяності, сексуальності, чуттєвості, духовності». Blue Electric Light – це “просто вібрація любові, Бога і духу”.

До релізу увійшли 12 треків, 3 з яких – “TK421”, “Human” і “Paralyzed” – вийшли раніше і підігрівали інтерес фанатів до майбутнього релізу. Радісна вступна композиція “It’s Just Another Fine Day (In This Universe Of Love)” задає тон усьому альбому. А пронизливий «Paralyzed» із хеві-металом 80-х та свіжий вибух електро-фанка у «Human», у приспіві якого Кравіц сміливо заявляє: «Я прийшов сюди, щоб бути живим, я тут, щоб бути людиною»; доповнюють загальну картину. Трек «Heaven» об’єднує розпач музиканта через відсутність духовного зростання у людства з обпікаючим грувом. А в ліричній баладі Spirit In My Heart 59-річний Кравиц розмірковує про рятівну силу любові, співаючи: Ти пробуджуєш у мені все краще, я нескінченно люблю тебе.

Всі тексти та музика для нового альбому були написані Ленні Кравіцем за винятком “Bundle of Joy”, “Heaven”, “It’s Just Another Fine Day (In This Universe of Love)” та “Paralysed”, які були створені спільно з Тоні ЛеМансом та Крейгом Россом.

Lenny Kravitz – Blue Electric Light

Слухайте платівку Blue Electric Light від Lenny Kravitz в етері Rock FM (Україна) та в нашому телеграм-каналі.

Раніше стало відомо, що Ленні Кравіц відкриє фінал Ліги чемпіонів. Захід пройде 1 червня 2024 року на стадіоні «Уемблі» у Лондоні. У відео Кравіц насвистує гімн Ліги чемпіонів, який плавно переходить у його пісню Fly Away.

«Я дуже чекаю свого виступу на шоу фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, організованому Pepsi у Лондоні, місті, яке посідає особливе місце у моєму серці. Це буде захоплююча подія перед фіналом, який так багато важить для багатьох. Нам не терпиться показати вам усе, що маємо», — поділився Кравиц.