Måneskin сперечалися з Міком Джаггером про майбутнє рок-н-ролу

Італьянський гурт Måneskin вирішив посперечатися з Mick Jagger про майбутнє рок-н-ролу. У квітні в інтерв’ю шведської радіостанції P4 Мік Джаггер похвалив музикантів нового покоління на рок-сцені YUNGBLUD та Machine Gun Kelly, зазначивши, що їхня музика змушує його думати, «що в рок-н-ролі все ще є небагато життя».

Це формулювання здивувало вокаліста Måneskin Даміано Давида. У коментарі британському журналу NME він назвав “старомодним” погляд на жанр фронтмена The Rolling Stones.

Ніхто не підтримує життя у рок-н-ролі. Тому що його просто неможливо вбити. На мій погляд, те, що ми робимо, сильно відрізняється від того, що робить Machine Gun Kelly, що дуже відрізняється від того, що робить Yungblud, що дуже відрізняється від того, що робить Віллоу Сміт. Але багато артистів повертають такий звук та енергію: гітари та справжні барабани, щоб грати зі справжніми аналоговими звуками, стейдждайвінгом та іншими артибутами рок-н-ролу. Музика розвивається. Все це стикається і поєднується в хорошому сенсі.

Нагадаємо, що Måneskin стали відомі після перемоги на конкурсі «Євробачення» у 2021 році, що запустило їхню глобальну кар’єру та популярність. Минулого року Måneskin також отримували нагороду у номінації «Найкращий рок-гурт чи артист» на премії MTV Europe Music Awards.
Серед іншого італійський колектив встиг записати дует із Іггі Попом.