Megadeth оголосили про звільнення басиста Девіда Еллефсона через секс-скандал

Megadeth оголосили про звільнення з групи басиста та співзасновника групи Девіда Еллефсона після нещодавнього секс-скандалу. Офіційна заява про це від імені Дейва Мастейна з’явилася у соціальних мережах групи.

Ми інформуємо наших фанатів, що Девід більше не грає в Megadeth і наші шляхи з ним офіційно розійшлися. Це було нелегке рішення. Хоча ми не знаємо всіх деталей того, що сталося, але враховуючи напружені відносини, що вже склалися, того, що вже було розкрито, достатньо, щоб зробити продовження спільної роботи групи з Девідом неможливим.

Ми дивимося вперед із надією побачити наших шанувальників на концертах вже цього літа, і ми не можемо дочекатися можливості нарешті поділитися нашою новою музикою зі світом. Роботу над альбомом майже закінчено.

Нагадаємо, що 10 травня в мережі з’явилося інтимне листування, відео та фото Девіда Еллефсона з 19-річною прихильницею. При цьому користувач, який спочатку опублікував матеріали, стверджував, що на момент початку спілкування фанатка була неповнолітньою, що пізніше було спростовано самою дівчиною. Девід Еллефсон одружений вже протягом 27 років. У нього із дружиною Джулі двоє дорослих дітей. У 2012 році Еллефсон прийняв сан лютеранського пастора. Музикант є співзасновником Megadeth і грав у групі з 1983 по 2002 роки, потім повернувшись до складу у 2010-му.

Нагадаємо, що вся ця ситуація розгортається у момент, коли Megadeth завершують роботу над своєю новою платівкою. На початку травня колектив оголосив нові дати спільного туру з Lamb Щf God та Trivium, який має пройти в США та Канаді з кінця серпня до жовтня 2021-го.