Megadeth назвали дату виходу нового альбому

Megadeth нарешті розкрили деталі свого нового альбому The Sick, The Dying … And The Dead! Анонсована ще на початку 2021 року шістнадцята повноформатна платівка Dave Mustaine та компанії побачить світ 2 вересня. Також класики треш-металу представили перший сингл We’ll Be Back і видовищний кліп на нього — про солдата, який здійснює подвиг. Це лише перше з трьох об’єднаних спільним сюжетом відео, в яких, як обіцяє гурт, буде розказано історію появи скелета Віка Раттлхеда, маскота колективу.

Подивитися кліп можна на нашому сайті в розділі відео.

Загалом на платівку увійде 12 треків. Серед гостей — репер та лідер кросовер-треш групи Body Count Ice T та Семмі Хагар, який заспіває разом із Дейвом Мастейном кавер на власну пісню This Planet’s On Fire (Burn In Hell). Ще один кавер, який можна буде почути на диску – Police Truck американських панк-класиків Dead Kennedys.

Нагадаємо, що запис альбому супроводжувався секс-скандалом, пов’язаним із бас-гітаристом Девідом Елефсоном. Він був звільнений із групи. Партії бас-гітари для альбому записав Стів ДіДжорджіо із Testament. А остаточною заміною Девіду Еллефсону став Джеймс Ломензо, який уже грав у Megadeth з 2006 по 2010 роки.

Треклист альбому:
01. The Sick, The Dying… And The Dead!
02. Life In Hell
03. Night Stalkers
04. Dogs Of Chernobyl
05. Sacrifice
06. Junkie
07. Psychopathy
08. Killing Time
09. Soldier On!
10. Célebutante
11. Mission To Mars
12. We’ll Be Back
13. Police Truck
14. This Planet’s On Fire