Megadeth презентували альбом The Sick, The Dying… And The Dead!

Легенди треш-металу Megadeth презентували довгоочікуваний шістнадцятий альбом The Sick, The Dying… And The Dead! Анонсований ще на початку 2021 року диск виходить через шість років після виходу попереднього альбому гурту «Dystopia»: це найтриваліша пауза між двома альбомами в кар’єрі колективу, який очолює Дейв Мастейн. За ці шість років Dave Mustaine встиг перемогти рак, а вже в процесі безпосередньої роботи над платівкою стався скандал із бас-гітаристом Девідом Еллефсоном, чиї відео та інтимне листування з молодою шанувальницею витекли до мережі. Враховуючи протиріччя, що накопичилися, Мастейн прийняв рішення про звільнення Елефсона. Партії бас-гітари для альбому записав Стів ДіДжорджіо із Testament. А остаточною заміною Девіду Еллефсону став Джеймс Ломензо, який уже грав у Megadeth з 2006 по 2010 роки. Також The Sick, The Dying… And The Dead! це перший студійний альбом гурту з барабанщиком Дірком Вербуреном.

Загалом до платівки увійшло 12 треків. Серед гостей — репер та лідер кросовер-треш групи Body Count Ice T та Семмі Хагар, який заспівав разом із Дейвом Мастейном кавер на власну пісню This Planet’s On Fire (Burn In Hell). Ще один кавер, який можна почути на диску – Police Truck американських панк-класиків Dead Kennedys.

Співавтором тексту пісні Dogs of Chernobyl про катастрофу на АЕС у Чорнобилі став лікар-радіолог, який лікував Дейва Мастейна від раку. А сингл Night Stalkers Девід Мастейн назвав найшвидшою за темпом піснею в кар’єрі групи.

Треклист альбому:
01. The Sick, The Dying… And The Dead!
02. Life In Hell
03. Night Stalkers
04. Dogs Of Chernobyl
05. Sacrifice
06. Junkie
07. Psychopathy
08. Killing Time
09. Soldier On!
10. Célebutante
11. Mission To Mars
12. We’ll Be Back
13. Police Truck
14. This Planet’s On Fire