Metallica анонсували перший за сім років альбом

Несподіваний сюрприз від Metallica! James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett та Robert Trujillo випустили сингл та кліп Lux Æterna та анонсували перший за сім років альбом. Одинадцята платівка колективу отримала назву 72 Seasons і вийде 14 квітня.

До альбому увійде 12 треків загальним хронометражем 77 хвилин. Продюсером альбому виступили самі Джеймс Хетфілд та Ларс Ульріх разом із Грегом Фідельманом, з яким був записаний і попередній диск Metallica Hardwired… to Self-Destruct.

Про сенси, закладені в назву альбому, розповів Джеймс Хетфілд:
72 сезони. Перші 18 років нашого життя, які формують наше справжнє чи хибне «я». Концепт, у якому наші батьки нам пояснили, хто ми. Можлива класифікація того, хто ми як особистості. Я думаю, що найцікавішою частиною цього є подальше вивчення цих сутнісних переконань та того, як вони впливають на наше сприйняття світу сьогодні. Більшість нашого дорослого досвіду є відтворенням чи реакцією на ці дитячі переживання. Життя в’язнями дитинства чи звільнення з тих кайданів, які ми носимо.

Треклист платівки:
1. 72 Seasons
2. Shadows Follow
3. Screaming Suicide
4. Sleepwalk My Life Away
5. You Must Burn!
6. Lux Æterna
7. Crown of Barbed Wire
8. Chasing Light
9. If Darkness Had a Son
10. Too Far Gone?
11. Room of Mirrors
12. Inamorata

Також Metallica анонсували масштабний тур «M72», який розпочнеться у квітні 2023 року і завершиться у вересні 2024-го, охопивши багато хто Європу, США, Канаду та Мексику.