Група Metallica купила завод із виробництва вінілових пластинок

Група Metallica купила завод із виробництва вінілових платівок. З фабрикою Furnace Record Pressing, розташованою в місті Олександрія в американському штаті Вірджинія, колектив співпрацював з 2014 року. На ній було виготовлено понад п’ять мільйонів платівок групи за ці роки. Сам завод було засновано 1996 року.

Metallica

Ми дуже раді вивести нашу співпрацю з Furnace… на новий рівень, – сказав Ларс Ульріх. — Їхній дух незалежності, пристрасть до своєї справи… культурно ми споріднені душі.

Джеймс Хетфілд додав, що таке фінансове вкладення гарантує шанувальникам вінілових платівок у всьому світі, особливо шанувальникам Metallica, яких він назвав «п’ятими учасниками групи», постійний доступ до високоякісних записів у майбутньому.

У 2022 році продажі вінілових платівок у США та Великій Британії вперше з 1987 року перевищили продажі CD-дисків. У США співвідношення становило 41 мільйон копій вінілу проти 33 мільйонів копій дисків. Самі Metallica минулого року сукупно продали понад 600 тисяч платівок та комплектів бокс-сетів, куди входить вініл.

Metallica Hysteria Slider

При цьому виробничі потужності існуючих заводів не встигають за швидкістю попиту. Великі фабрики ставлять у пріоритет замовлення від великих лейблів та популярних артистів, а невеликі групи та незалежні лейбли змушені чекати на черги на виробництво вінілу місяцями. Видання Variety назвало мудрим з боку Metallica рішення щодо купівлі заводу з виробництва платівок. На думку журналістів, лейбли та музиканти цінують сумлінних виробників, які дійсно захоплені музикою, а не просто ті, що ганяються за прибутком. Таких на ринку недостатньо.

Нагадаємо, що Metallica 14 квітня випустять перший за сім років альбом 72 Seasons. 1 березня вийшов третій сингл із платівки — семихвилинна пісня If Darkness Had A Son.