Master Of Puppets стала частиною сюжету фіналу четвертого сезону серіалу Дуже дивні справи

Нетлінний треш-метал хіт Metallica Master Of Puppets пролунав у фіналі четвертого сезону серіалу “Дуже дивні справи”. Та не просто прозвучав, а став важливою частиною сюжету! Один з героїв Едді Мансон в один з кульмінаційних моментів останньої серії грає риф і соло пісні на гітарі в потойбіччі, який в шоу носить назву Зворотний бік і являє собою копію нашого звичайного світу, тільки похмуру, без людей, але з монстрами. Саме для того, щоб відволікти схожих на кажанів тварин, які охороняють лігво головного лиходія сезону Векни, Едді і грає класичну річ Metallica.

Басист Metallica Robert Trujillo заявив, що його 17-річний син Тай брав участь в озвученні цієї сцени, записавши додаткові гітарні партії. Мабуть, саме гру Тая ми й чуємо, коли Едді бере до рук гітару.

Прем’єра останніх двох серій четвертого сезону “Дуже дивних справ” відбулася 1 липня. Master Of Puppets вже злетіла у чартах стрімінгових сервісів. Наприклад, сьогодні трек займає 26 місце в світовому чарті Spotify. Цікаво, чи чекає на пісню той самий сценарій, що і «Running Up That Hill» Кейт Буш, яка також грає в новому сезоні шоу важливу роль у сюжеті. Хіт британської арт-поп співачки, що вийшов 1985 року, вже другий тиждень очолює британський чарт і потрапив до топ-10 гарячої сотні американського хіт-параду Billboard. Завдяки цьому успіху, Кейт Буш навіть встановила три нові рекорди Гіннеса.

Окрім Кейт Буш та Metallica у саундтреку сезону звучать пісні Journey, Kiss, Talking Heads, The Beach Boys, Extreme та інших.

Дія «Дуже дивних справ» відбувається у 1980-х роках у маленькому американському містечку Хоукінс, мешканці якого стають свідками незрозумілих паранормальних явищ. Виявляється, що в розташованій неподалік міста лабораторії Міністерства енергетики США в ході секретних експериментів ненавмисно було відкрито портал в альтернативний вимір.