Mötley Crüe оголосили, що записали новий альбом

Бас-гітарист Mötley Crüe Ніккі Сікс оголосив, що гурт записав новий альбом — без участі гітариста Міка Марса, разом із гітаристом груп Роба Зомбі і Девіда Лі Рота Джоном, який замінив Марса, 5. 13 травня Сікс написав у своїх соцмережах:
Запис у Лондоні, Англія, звідки так багато моїх героїв родом — непоганий спосіб почати день. Сьогодні побували у студії з Вінсом Нілом тут, у Лондоні. Нові пісні Mötley Crüe на 100% офіційно готові та вирушають на відомості.

Motley Crue

Гурт працював над новим матеріалом разом із знаменитим продюсером Бобом Роком, з яким був записаний їхній найкомерційніше успішний альбом «Dr. Feelgood».

Минулого тижня John 5 в інтерв’ю для шоу Trunk Nation With Eddie Trunk на радіо SiriusXM сказав, що деякі рифи з нових пісень «важчі, ніж будь-що до цього».

Пісні страшенно важкі. Зараз я звучу як перезбуджена дитина, але вони важкі та злі. Не можу дочекатись, коли вони вийдуть. Я просто так схвильований.

Додамо, що спочатку повідомлялося, що John 5 замінить Міка Марса лише у концертному складі Mötley Crüe. Однак зараз Мік Марс і троє учасників групи, що залишилися, опинилися в конфлікті. Гітарист оригінального складу Crüe подав до суду своїх екс-колег по колективу. Фінансові претензії — позбавлення в односторонньому порядку можливості брати участь в управлінні фінансовими активами групи. Марс також звинуватив гурт у масивному використанні фонограми на концертах. Mötley Crüe у відповідь звинуватили Марса самого в жадібності та підлості.

Останній студійний альбом Mötley Crüe “Saints of Los Angeles” вийшов у 2008 році.