Mötley Crüe пишуть нову музику разом із гітаристом John 5

Mötley Crüe пишуть нову музику разом із гітаристом John 5. Це підтвердив Ніккі Сікс. Менше двох тижнів тому бас-гітарист і головний автор гурту розповів у своїх соціальних мережах, що провів деякий час із гітаристом, який замінив у складі Mötley Crüe Міка Марса, «складаючи окремі рифи».

13 квітня Сікс повернувся до своїх соціальних мереж з новою інформацією:
Ми вигадуємо. Творчий процес написання пісень завжди був серцем нашого гурту. Ми вирушимо у велику студію наступного тижня і запишемо кілька пісень з ходу і подивимося, що вийде. На даний момент ми не маємо остаточного плану. Просто дозволяємо пісням скеровувати нас.

Додамо, що спочатку повідомлялося, що John 5 замінить Міка Марса лише у концертному складі Mötley Crüe. Однак зараз Мік Марс і троє учасників групи, що залишилися, опинилися в конфлікті. Гітарист оригінального складу Crüe подав до суду своїх екс-колег по колективу. Фінансові претензії — позбавлення в односторонньому порядку можливості брати участь в управлінні фінансовими активами групи. Марс також звинуватив гурт у масивному використанні фонограми на концертах. Mötley Crüe у відповідь звинуватили Марса самого в жадібності та підлості.

Останній студійний альбом Mötley Crüe “Saints of Los Angeles” вийшов у 2008 році.