Ніл Янг видаляє свої пісні з платформи Spotify

Ніл Янг видаляє свої пісні із платформи Spotify. Співак сказав, що не хоче, щоб його роботи звучали на тій же платформі, де люди можуть послухати дурний підкаст з дезінформацією про коронавірус. Йдеться про “Досвід Джо Рогана”, який поширює дурні чутки про теорію змови.

Neil Young – прибічник вакцинації та інших заходів, що запобігають поширенню коронавірусу. У листі своєї звукозаписної компанії він написав: «Я хочу, щоб ви сьогодні негайно повідомили Spotify, що я хочу прибрати всю свою музику з їхньої платформи. У них може бути Джо Роган або Ніл Янг. Не те й інше водночас».

Це не вперше, коли Янг просить видаляти свої пісні зі Spotify. У 2015 році він попросив прибрати свою музику з платформи через низьку якість стрімінгу. Янг сказав: “Мені не потрібно, щоб моя музика була знецінена найгіршою якістю в історії мовлення. Я вважаю неправильним продавати це моїм фанатам. Такий підхід принизливий для мене та тих, хто мене слухає.

Через рік, пісні Янга все ж таки повернули на Spotify.
«Там люди отримують музику, — сказав він у 2019 році. — Я хочу, щоб люди чули мою музику незалежно від того, через що вони повинні пройти, щоб це зробити. Я просто намагаюся зробити це так, щоб вони чули набагато більше і отримували більше задоволення, але продали його за ту ж ціну, тому що музика є музика».