Ніл Янг поділився документальним фільмом A Band A Brotherhood A Barn

Ніл Янг поділився документальним фільмом “A Band A Brotherhood A Barn” про запис свого останнього альбому. Платівка під назвою Barn вийшла 10 грудня 2021 року. Її записували у студії у великій коморі у сільській глушині в Колорадо — відновленій копії аналогічної будови 19 століття.

Режисером документального фільму виступила дружина музиканта, актриса Деріл Ханна. У годинній стрічці відображено процес роботи Янга та його бек-групи Crazy Horse у цій незвичайній студії. Взаємодія музикантів, їхній легкий беззлобний гумор у спілкуванні один з одним показують, наскільки довгою дружбою ці люди пов’язані. А умиротворюючі природні види, що оточують місце дії, зміни погоди додають магічного відчуття того, що відбувається

Дія навмисно зупиняється на окремих сценах виконання цілих пісень, показуючи, що тут немає жодних хитрощів і демонструючи сирий, органічний і спонтанний процес народження музики, що спалахує в несподіваних моментах, — опис фільму.

Нагадаємо також, що перед Новим Роком Ніл Янг також випустив альбом «втрачених пісень» «Summer Songs». Платівка була записана у 1987 році на ранчо Broken Arrow у Редвуд-Сіті у Каліфорнії.