Новий альбом Foo Fighters може вийти у березні

Новий альбом Foo Fighters може вийти у березні. Про це проговорився ведучий британської радіостанції Radio X Кріс Мойлс. І навіть вибачився перед Дейвом Гролом. Ефір, у якому Мойлс проговорився, пройшов 7 лютого. Після того, як на Radio X прозвучала пісня Foo Fighters Walk і Мойлс поділився емоціями:
Я так люблю цю пісню — Foo Fighters та Walk. У них виходить новий альбом, е-е, у березні, у Foo Fighters… якого я дуже чекаю.

У результаті цей коментар розійшовся фанатськими спільнотами групи, а потім музичними блогами та ЗМІ. У результаті Мойлсу довелося висловитися ще раз і навіть перепросити у Дейва Грола, оскільки офіційно про плани з випуску альбому Foo Fighters не розповідали.
Я влаштував невеликий переполох. Мені дуже незручно, і я дійсно не знаю, що робити. Не знаю, що сказати, щоб не виглядати безглуздо. Думаю, люди хочуть, щоб я підтвердив: «Так, я більше нічого не можу додати, але кажу вам, що у березні цього року у гурту виходить новий альбом», але я нічого з цього приводу більше не скажу. У будь-якому випадку, вибач, Дейв. Мені дуже шкода, Дейве.

Що це? Завуальоване та сплановане вкидання у ЗМІ? І що за платівка на нас чекає, якщо вона справді вийде? Чи це буде спонтанно записаний альбом, який стане першим після смерті барабанщика Тейлора Хокінса і буде присвячений йому? Чи, навпаки, група поділиться невиданим матеріалом, записаним ще разом із Тейлором? Чекаємо на офіційні анонси та коментарі від групи.

Нагадаємо, що Тейлор Хокінс помер у віці 50 років 25 березня 2022 року у столиці Колумбії Боготі. Foo Fighters знаходилися в цей час у турі Південною Америкою.

На початку 2023-го Foo Fighters у зверненні до соціальних мереж підтвердили, що продовжать існування без Хокінса.
Без Тейлора ми б ніколи не стали тією групою, якою були, і без Тейлора ми знаємо, що в майбутньому ми будемо іншою групою. Ми знаємо, що коли побачимо вас знову, а ми скоро побачимося, його дух буде з усіма нами щоночі.

Потім протягом січня та лютого було анонсовано участь гурту у музичних фестивалях у США та Європі.