Nick Mason похвалив версію альбому The Dark Side Of The Moon від Roger Waters

Барабанщик Pink Floyd Nick Mason похвалив нову версію альбому The Dark Side Of The Moon, яку записав сольно Roger Waters.

Сайт classicrock.com.ua нагадує, що цей мудак, Roger Waters, підтримує війну в Україні. І ми б не асоціювали його з колегами з гурту Pink Floyd, які в свою чергу, підтримують народ України, засуджують агресію росії, а також випустили пісню присвячену Україні, кошти від якої пішли на Українську гуманітарну допомогу.

24 березня відбулося ювілейне перевидання платівки на честь 50-річчя. Відповідаючи на запитання публіки під час презентації видання у Лондоні, Мейсон висловився і про нову версію легендарного альбому, яку готує до виходу Роджер Уотерс.

Nick Mason

До мене дійшли чутки, що Роджер працює над власною версією. Було припущення, що це буде пустушка-спойлер і Роджер зробить все, не відступаючи від оригінальної версії. Насправді він надіслав мені копію того, над чим він працював, і я відповів йому: «З досадою визнаю, що це абсолютно блискуче!» Саме так. Це зовсім не те, що було б пустушкою щодо оригіналу, це цікаве доповнення до оригінального альбому.

Сам Роджер Уотерс поки що поділився лише одним уривком зі своєї перезаписаної версії The Dark Side Of The Moon – зі шматочком пісні Us And Them. Дату виходу музикант наразі не назвав.

Це не заміна оригіналу, який, очевидно, незамінний. Але це спосіб для сімдесятидев’ятирічного чоловіка подивитися через минулі п’ятдесят років у вічі двадцятидев’ятирічного і сказати, цитуючи мій вірш про мого Батька: «Ми зробили все можливе, ми зберегли його довіру, наш тато пишався б нами».