Nirvana остаточно виграли суд проти голого хлопчика з обкладинки альбому Nevermind

Nirvana виграли суд проти Спенсера Елдена, голого хлопчика з обкладинки альбому групи Nevermind. Суддя втретє відкликав позов Спенсера Елдена, без можливості подати позовну заяву повторно.

nirvana elden court

Нагадаємо, що 31-річний чоловік стверджував, що його оголена фотографія на обкладинці – це дитяча порнографія, яку Nirvana використовували з комерційною метою.

Крім музикантів Nirvana до списку відповідачів за позовом Елдена входили фотограф обкладинки альбому Кірк Веддл та дизайнер Роберт Фішер, лейбли Universal Music та Geffen Records, відповідальні за випуск альбому, а також барабанщик Nirvana з 1988 по 1990 рік Чад Ченнінг. Завдані моральні збитки Елден оцінив у 150 тисяч доларів (понад 11 мільйонів рублів) з кожного відповідача плюс покриття витрат на адвоката та роботу присяжних.

Третій позов Елдена до групи відхилено через закінчення терміну давності. Суддя Фернандо Ольгін дійшов висновку, що Елден подав до суду значно пізніше, ніж у встановлений законом у таких справах строк у 10 років після виявлення порушення. Чоловік ще може подати апеляцію на це рішення, але звернутися до суду повторно з аналогічною позовною заявою не зможе.