Ozzy Osbourne виступив на матчі-відкритті сезону Національної футбольної ліги

Увечері 8 вересня перед виходом свого нового альбому Оззі Осборн виступив у перерві матчу з американського футболу на SoFi Stadium у каліфорнійському Інглвуді. Це була перша гра в новому сезоні в NFL – Національній футбольній лізі. Були виконані велика пісня з нового альбому Patient Number 9 і вічний хіт Crazy Train. З Оззі разом на сцені вийшли Закк Уайлд, продюсер його нового альбому Ендрю Вотт, бас-гітарист Кріс Чейні та Томмі Клафетос за барабанами.

Нагадаємо, що альбом Patient Number 9 вийшов 9 вересня. На ньому музикант зібрав справжню збірну зірок року різних поколінь: Тоні Айоммі, Ерік Клептон, Джефф Бек, вже згаданий Закк Уайлд, Роберт Трухільо, Джош Хомме та інші.

Це не перший за останні тижні виступ Оззі – у серпні він возз’єднався на сцені з Тоні Айоммі на церемонії закриття Ігор Співдружності в англійському Бірмінгемі, щоб заспівати нетлінний хіт Black Sabbath “Paranoid”.

Особливо радісно бачити виступаючого Оззі, враховуючи, що довгий час музикант відновлювався після травми та переніс серйозну операцію на шиї.