Ozzy Osbourne не почував себе комфортно з ярликом «металіста»

Ozzy Osbourne в інтерв’ю SPIN зізнався, що ніколи не почувався комфортно з ярликом «металіста». Говорить, що дуже складно відповідати очікуванням.

Мій гурт грає важку музику, але гурти, які [вважаються металевими], справді важкі, і ми всі віднесені до однієї і тієї ж категорії. Коли вас асоціюють з певним жанром, може бути дуже складно зробити щось легше, акустичний трек або ще щось, що хочеться. Раніше це завжди була просто рок-музика. Це, як і раніше, просто рок-музика.

У червні цього року в інтерв’ю CNN Оззі озвучував схожі думки.
Ніколи не міг знайти зв’язку із поєднанням «хеві-метал» — у ньому немає музичного підтексту. Якби це був хеві-рок, я зрозумів би. У 70-ті це було щось блюзове, у 80-ті на перший план вийшли залите лаком волосся і різнобарвний одяг, 90-і виявилися чимось грубішим, гранжовим. Люди підходять до мене і кажуть: Ваша робота в Sabbath справила на мене великий вплив. Я міг би сказати: “О так, я це бачу”. Але іноді … яка частина цього натхненна нами? Деякі з цих груп просто злі люди, що кричать у мікрофон.

Бас-гітарист Black Sabbath Geezer Butler на схоже запитання в інтерв’ю радіостанції SiriusXM цього року відповідав так:
Я до цього звик. Це просто термін, як будь-який інший. Люди намагаються класифікувати всі види музики — намагаються покласти те чи інше звучання на свою полицю, вигадують різні назви, щоби описати різну музику. Думаю, нас називали хеві-металом, тому що ми були набагато важчими, ніж більшість хард-рок-груп, які існували на той час. Ми стали на порядок важчими, ніж будь-хто інший, тому вони не змогли назвати це хеві-роком; вони називали це хеві-метал.

Tony Iommi ще в 2011 році в коментарі ВВС говорив, що він пишається тим, що Black Sabbath вважаються першопрохідниками цілої музичної течії.
Кілька років спочатку я не був знайомий із [терміном «хеві-метал»]. Маю на увазі, що я завжди вважав те, що ми робимо, хеві-роком. І потім мені вперше сказали: “О, ти граєш хеві-метал”. Я у відповідь: Що? Що це таке?”. А це був журналіст відомого журналу. Він сказав: “Ну, ти граєш хеві-метал”. А я був в Америці досить довгий час, тому коли повернувся [в Англію] і дізнався цей термін, я ніколи не чув про нього до цього. З того часу так і закріпилося. Я досі думаю, що ми — хеві-рок, але коли вже до нас приклеїли цей ярлик, тепер я цим дуже пишаюся.

Раніше Оззі Осборн заявив, що планує запис нового альбому на початку 2024 року.