Ozzy Osbourne мало не посварився з Eric Clapton

Оззі Осборн розповів, що записана для його нового альбому Patien Number 9 спільна пісня з Еріком Клептоном, мало не закінчилася сваркою для двох музикантів. Вся справа в одному рядку, в якому згадується Ісус Христос.

Ozzy Osbourne Jesus Eric Clapton

Трек отримав назву One Of Those Days і в ньому є такі слова One of those days / That I don’t believe in Jesus (Один з тих днів, в які я не вірю в Ісуса). В інтерв’ю журналу Classic Rock Оззі поділився, що відразу був упевнений, що цей рядок викличе багато суперечливої ​​реакції у публіки. І те, як її сприйняв Клептон, який ще 1969 року вперше публічно позначив себе, як християнина, і неодноразово звертався до теми віри та релігійності у своїй творчості, стало для Оззі підтвердженням його впевненості.
Він одразу сказав: «Знаєш, я не впевнений у доречності такого тексту». Тому спробували підібрати якісь альтернативні варіанти. Наприклад, One of those days where I don’t believe in Christmas (Один із тих днів, коли я не вірю в Різдво), але це не звучало досить слушно. Це не антихристиянська пісня. Вона про ті дні, коли все йде страшенно не так, і ви божеволієте, намагаючись все виправити. Втрата віри в Ісуса має набагато більше сенсу, коли світ навколо тебе перетворюється на лайно.

Як бачимо, все ж і Оззі, і Ерік змогли дійти згоди. І трек увійшов до нової сольної платівки Оззі.

Раніше Оззі згадував історію про те, як довгий час вірив у те, що Клептон його переслідує та ненавидить.