Ozzy Osbourne анонсував новий альбом Patient Number 9

Ozzy Osbourne нарешті анонсував свій новий альбом. Тринадцятий сольний диск Князя темряви отримав назву Patient Number 9. І вийде 9 вересня. Дата підібрана концептуально під назву платівки!

Поділився Оззі і великим (семихвилинним!) синглом із платівки. Він записаний за участю легендарного гітариста-віртуоза Джефа Бека, який 24 червня, відзначав день народження. Такий подарунок! Також відбулася прем’єра кліпу на пісню, котру Ви зможете переглянути в розділі відео нашого сайту.

Те, що на моєму альбомі грає хтось на зразок Джефа Бека, просто неймовірно, це велика честь. Немає іншого гітариста, який грає так само, як він, а його соло в Patient Number 9 просто фантастичне.

Послухати пісню можна нижче та вже в ефірі нашої онлайн радіостанції Rock FM на сайті classicrock.com.ua/radio.

Також у треку задіяні барабанщик Red Hot Chili Peppers Чед Сміт та бас-гітарист Metallica Роберт Трухільо, який грав у групі Оззі з 1996 по 2001 роки.

Головним співавтором та співпродюсером альбому став Ендрю Вотт, з яким було записано і попередню платівку екс-вокаліста Black Sabbath Ordinary Man.

Повний же список запрошених музикантів вражає. Тоні Айоммі, Ерік Клептон, Закк Вайлд, Майк Маккріді з Pearl Jam. І це тільки ті, хто вказаний як гості в треклісті. Раніше повідомлялося, що на альбомі можна буде почути партії покійного барабанщика Foo Fighters Тейлора Хокінса, басиста Guns N’ Roses Даффа Маккагана та лідера Queens Of The Stone Age Джоша Хоммі.

Треклист альбому:
01. Patient Number 9 (Jeff Beck)
02. Immortal (Mike McCready)
03. Parasite (Zakk Wylde)
04. No Escape From Now (Tony Iommi)
05. One Of Those Days (Eric Clapton)
06. A Thousand Shades (Jeff Beck)
07. Mr. Darkness (Zakk Wylde)
08. Nothing Feels Right (Zakk Wylde)
09. Evil Shuffle (Zakk Wylde)
10. Degradation Rules (Tony Iommi)
11. Dead And Gone
12. God Only Knows
13. Darkside Blues

Додамо, що 13 червня Ozzy Osbourne переніс серйозну операцію на шиї, яка «має визначити все його подальше життя». Так важливість медичної процедури прокоментувала дружина музиканта Шерон. Все пройшло вдало, зараз Оззі відновлюється після лікування.