Ozzy Osbourne образився на Geezer Butler

Оззі Осборн розкритикував басиста Black Sabbath Гізера Батлера за те, що той перестав із ним спілкуватися. В інтерв’ю британській версії журналу Rolling Stone Оззі зізнався, що дуже засмучений, що Гізер за останні роки жодного разу не зателефонував йому, хоча знає, через які проблеми зі здоров’ям проходить вокаліст Black Sabbath.

Ozzy Geezer

Тоні Айоммі так підтримує мене з того часу, як я захворів. Гізер не подзвонив мені жодного разу. Жодного чортового дзвінка. Коли в нього народився син, я дзвонив йому чортову ніч, навіть коли ми воювали один з одним, Black Sabbath і я, коли мене виперли з групи. Я думав: “Чорт з ним, він мій друг, я подзвоню йому”. Але від нього жодного чортового дзвінка. І це дуже сумно. Ми всі виросли разом. Що він, як справжній чоловік, не може взяти слухавку, щоб дізнатися, як у мене справи. Навіть Білл Уорд дзвонив мені. Я наговорив всякого про Білла, не знаю, чому я це говорив, але коли я захворів, він подзвонив мені. Я не в шоці, просто дуже засмучений, що Гізер не може просто зателефонувати мені через стільки часу. Гребаний засранець!

Гізер Батлер раніше цього року першим зізнався, що вони з Оззі більше не спілкуються. Він пояснив розрив зв’язку конфліктом їхніх дружин-менеджерів. На цей аргумент Оззі також відреагував в інтерв’ю.
Його дружина та моя дружина посварилися. Але це не має жодного стосунку до мене. Ти справді збираєшся через це ховатися за спідницею дружини?

Гізер Батлер не залишився осторонь звинувачень на свою адресу. У своїх соціальних мережах він зробив пост, у якому стверджує, що намагався зв’язатися з Оззі електронною поштою, оскільки поточний номер телефону сім’ї Осборнів чи особистий номер Оззі йому не відомі.
До мене дійшли чутки, що Оззі засмучений, говорячи, що він ніколи не отримував моїх повідомлень із побажаннями йому одужання. Я зробив дві різні спроби вийти на зв’язок, коли він захворів. Мій перший лист (8 лютого 2019 р.) пройшов через його офіс, бо я не мав нового номера Оззі, щоб написати йому. Шерон [Осборн, дружина та менеджер Оззі] відповіла, але я не отримав відповіді від Оззі. Через 11 місяців (21 січня 2020 р.) я написав Шерон електронною поштою, щоб перевірити, як справи в Оза. Цей лист залишився без відповіді. Я не хочу порожніх сварок. Зробивши дві спроби побажати Оззі здоров’я і не отримавши відповіді, я вирішив краще залишити ці побажання в моїх думках.

Сподіваємося, що ця заочна суперечка призведе до того, що старі друзі та напарники по групі таки зможуть зателефонувати і поговорити один з одним, щоб більше не сваритися.

Раніше Оззі Осборн заявив, що планує запис нового альбому на початку 2024 року.