Ozzy Osbourne готується до операції, яка «визначить його подальше життя»

Ozzy Osbourne готується до операції, яка “визначить все його подальше життя”. Про це розповіла його дружина Шерон. Хірургічна процедура запланована на понеділок, 13 червня.

Ozzy Osbourne

У травні в інтерв’ю журналу Classic Rock Оззі сказав, що це буде операція на шиї:
Останнім часом я не можу нормально ходити. У мене фізіотерапія щоранку. Мені трохи краще, але не так, як хотілося б, щоб повернутися до живих виступів.

У своєму телешоу TalkTV 8 червня Шерон поділилася, що вона їде до Лос-Анджелеса, щоб бути поряд з Оззі під час операції:
Я маю бути там, і це дійсно визначить все його подальше життя. Ще у нашого сина Джека приблизно через три тижні має народитися донька, а ще незабаром 40-та річниця нашого весілля.

Раніше Шерон та Оззі повідомляли, що планують до кінця року повернутися на постійне проживання у Велику Британію. Залишити свій будинок у Лос-Анджелесі майже через 25 років життя в США подружжя вирішило для економії на податках.

У вересні також заплановано вихід нового альбому Оззі. Музикант заявляв, що його прийдешня платівка буде схожа «за тональністю» на попередній реліз – «Ordinary Man». У записі диску взяли участь багато зіркових гостей, включаючи Еріка Клептона, Джефа Бека, Тоні Айоммі та бас-гітариста Metallica Роберта Трухільо.