Ozzy Osbourne може повернутися на сцену в інвалідному візку

Ozzy Osbourne може повернутись до концертів, але в інвалідному візку. Музикант не відмовляється від надії знову вирушити в концертний тур, незважаючи на заяву про завершення гастрольної діяльності, зроблену трохи більше місяця тому. З посиланням на одного із неназваних друзів музиканта про це повідомила англійська газета The Sun.

Ozzy Osbourne

Він все ще має проблеми з рівновагою, і він не може довго стояти на ногах без сторонньої допомоги. Його засмучує те, що повне 90-хвилинне шоу, наповнене його активними переміщеннями по сцені та взаємодією з глядачами, неможливе. Але він думає про концерти на троні, як це зробив Ексл у 2016 році з Guns N’ Roses. Він був дуже вражений цим перебігом. І він вважає, що Філ [Коллінз] показав, що на відгук публіки це не впливає.

Ексл Роуз виступав на кріслі-троні у 2016 році, після того, як зламав ногу. А Філ Коллінз провів сидячи прощальний тур Genesis.

Джерело The Sun стверджує, що Оззі розглядає варіанти зробити собі рухоме крісло, зробити це елементом шоу. І не виключає можливості, що випробуває ці ідеї на можливих концертах у Лас-Вегасі та Лос-Анджелесі.

Це наміри та бажання Оззі. Проте [дружина та менеджер] Шерон стурбована, що концерти вимагатимуть важкого навантаження. Вона хоче, щоб він зміг почати повноцінно ходити перед тим, як обговорювати повернення до концертів. Особливо її непокоїть, що Оззі може втратити рівновагу та отримати нові травми.

Нагадаємо, що у 2022 році Оззі переніс серйозну операцію на спині.

Хірург сказав мені, що якщо я не зроблю операцію, то є велика ймовірність, що мене паралізує нижче шиї, — розповідав музикант.

Раніше Оззі отримав дві премії Греммі за свій останній альбом Patient Number 9. Забирав нагороди на церемонії за легенду року продюсер платівки Ендрю Вотт.