Ozzy Osbourne планує запис нового альбому на початку року

Ozzy Osbourne планує записувати новий альбом на початку 2024 року. Про це він розповів в інтерв’ю журналу Metal Hammer.

За недавній час я вже випустив два альбоми, але хочу зробити ще один, а потім знову вирушити у турне. Зараз я тільки починаю над цим працювати, і ми записуватимемо його на початку наступного року. Не хочу сильно поспішати з цим!

Диск “Ordinary Man”, що вийшов 2020-го, і “Patient Number 9”, що побачив світ минулого року, були записані Оззі разом з продюсером Ендрю Уоттом, з яким музикант хоче знову возз’єднатися в студії для роботи і над наступною платівкою.

Нещодавно Оззі переніс чергову операцію на спині. Він отримав травму після невдалого падіння у своєму будинку в Лос-Анджелесі в 2019 році, що загострило наслідки ще більш давньої травми після аварії на квадроциклі в 2003 році. Минулу операцію музикант називає «фінальною». Оззі дуже сподівається, що зможе відновити здоров’я, щоби вирушити в тур на підтримку запланованого диска.

Слава богу, я переніс усі заплановані операції. Я почуваюся добре – це просто все надто затягнулося. Я думав, що стану на ноги вже кілька місяців тому, просто не міг звикнути до такого способу життя, коли постійно щось не так. Я ще не можу нормально ходити, але в мене вже нічого не болить і операція на хребті пройшла чудово!

Раніше цього року Оззі скасував гастрольний тур Європою, що планувався на весну і літо, за станом здоров’я. Спочатку ці концерти було заплановано ще на 2019 рік. Він фактично заявив про те, що йому доведеться відмовитись від повноцінної гастрольної діяльності. До цього британська газета The Sun повідомила з посиланням на неназваних друзів родини Осборнів, що Оззі розглядає можливість виступати в інвалідному візку.

Пізніше Оззі був заявлений як учасник суперфестивалю Power Trip у Каліфорнії в жовтні, але й від цього виступу він також відмовився.

На жаль, моє тіло каже мені, що я ще не готовий, і я надто горда людина, щоб перший за майже п’ять років виступ виявився халтурним, — коментував він скасування.