Ozzy Osbourne випустив пісню Crack Cocaine

Сьогодні, 21 березня, вийшов сингл Crack Cocaine, записаний Оззі Осборном, Біллі Моррісоном, Стівом Стівенсом та Томмі Клафетосом.

Crack Cocaine – це блюзовий трек, який “хотів би почути фанат Оззі”. Сингл відсилає до Осборна епохи 90-х та його по-справжньому важкій творчості. Текст пісні Оззі створив буквально за 20 хвилин у вітальні гітариста Стівенса. За словами Стіва, коли він уперше почув, як Князь Темряви співає у його вітальні, у нього по спині пробігли мурашки від захоплення.

Музика стала прямим результатом того, що ми сиділи в кімнаті зі Стівом, обидва з засмученими гітарами, і писали те, що, на нашу думку, було ідеальним рифом Оззі. Після цього ми привели Оззі, і ми всі сиділи та працювали над текстами, але 90% тексту було написано самим Оззі. Це він раптово встав і заспівав “Like Crack Cocaine”! Ми подивилися один на одного і зрозуміли, що назва у нас є!

У зйомках кліпу до пісні взяла участь Періс Джексон, дочка Майкла Джексона. Crack Cocaine стала першим синглом, де вокальну партію виконав Князь Темряви, після виходу його видатного 13-го сольного альбому Patient Number 9. У 2022 році платівка принесла йому дві премії «Греммі» («Найкращий рок-альбом» та «Найкраще метал-виконання»).

Пісня Crack Cocaine увійде до третього сольного альбому Біллі Моррісона The Morrison Project, який рокер випустить 19 квітня після 9-річної перерви. Для запису платівки Моррісон запросив не лише Оззі Осборна, а й лідера Slipknot Корі Тейлора, фронтмена Ministry Ела Йоргенсена, Стіва Вая, репера Дерріла «D.M.C.» Макденієлса, Стіва Стівенса, Лінду Перрі, Томмі Клафетоса та інших.