Ozzy Osbourne згадав про те, як спеціально обмочився на сцені.

У скарбничку диких (і мерзенних) історій від Ozzy Osbourne прибуло! У новому випуску сімейного подкасту Osbournes Podcast (свого роду перезапуску «Сімейки Осборнів») музикант згадав, як навмисно обмочився на сцені. І неодноразово!

Дружина музиканта Шерон та його діти Джек та Келлі обговорювали тему особистих предметів знаменитостей, які виставляються на аукціон. Як приклад найдивніших лотів на продаж, було названо труси британської королеви Вікторії. Шерон висловила думку, що одна справа сумочки, туфлі, сукні, інша – «чиїсь чортові труси, в які пукали і какали».

І тут своє слово вирішив вставити Оззі, додавши аргумент про те, що члени королівської родини ймовірно неодноразово справляли потребу прямо в штани через те, як довго тривають різні паради і ходи, під час яких їм не можна нікуди відлучатися. Адже подібне відбувалося із самим Оззі!
Коли я був на сцені, я зазвичай думав: «Та й чорт з ним!» і просто писав у штани, тому що я все одно був мокрим через те, що виплескував всюди воду.

Шерон Осборн тільки й змогла, що в легкому шоці подякувати чоловікові за таке зізнання.

Під час випуску вона також висловила сумнів у правдивості історії про те, як під час тусовки з Mötley Crüe, Оззі вдихнув через ніздрю як наркотик доріжку з мурах. Цей епізод був екранізований у фільмі-байопіку Mötley Crüe «Компромат», який вийшов на Netfilix у 2019 році. Шерон обурило, що Mötley Crüe використали цю сцену для просування свого фільму, експлуатувавши імідж Оззі, і назвала Ніккі Сікса за це засранцем.

Оззі ж став на захист басиста та лідера Mötley Crüe, підтвердивши, що байка про знюханих мурах не перебільшення:
Так, я це зробив. Було таке. Прям у ніздрю… Я був п’яний і зробив це.

Ніккі Сікс навіть прокоментував ситуацію у своєму акаунті в соцмережі X (колишньому твіттері).
Ми любили та поважали тоді Шерон. Ми любимо Оззі. Тому коли люди коментують зараз це і ображають її, я видаляю ці повідомлення. Не знаю, через що вона зараз засмучена, але не зациклюватимемося на цих її висловлюваннях, публікуючи негатив на її адресу.

Нагадаємо, що нещодавно Оззі розповів, що планує запис нового альбому на початку 2024 року.