Ozzy Osbourne назвав склад супергурту своєї мрії

Редакція журналу Metal Hammer для свого чергового номера організувала ексклюзивне інтерв’ю з Оззі Осборном, як інтерв’юера запросивши голлівудського рок-вчителя Джека Блека. Одне з питань, яке поставив Оззі Джек, з ким би з музикантів (неважливо живих чи померлих) Оззі мріяв би попрацювати разом. Фактично Джек запропонував Оззі назвати склад супергрупи його мрії.

Я хотів би зробити щось разом із Джоном Ленноном чи Хендріксом. Я хотів би знову записати щось з Ренді Роадсом. Я хотів би, щоб Пол Маккартні зіграв на одному з моїх альбомів. Він чудовий басист.

Джек Блек не зміг не погодитися, що це чудовий склад музикантів. Але зазначив, що для повноцінної супергрупи не вистачає барабанщика. Тут Оззі виявився вірним ударнику, який грає в його бек-групі на сольних концертах з 2010 року, а також відпрацював весь тур із Black Sabbath, коли Оззі возз’єднався з Тоні Айоммі та Гізером Батлером для запису альбому «13» та фінальних гастролей.

Томмі Клафетос – мій барабанщик зараз. І він чудовий барабанщик!

Також Блек попросив у Оззі назвати пісню, яка надихнула його зайнятися музикою.

Пісня, яка допомогла мені вирішити, чим я хочу займатися в житті, була “She Loves You” The Beatles. У мене був цей синій транзисторний радіоприймач — я пам’ятаю це так, ніби це було вчора — і я сказав: «Чорт… Що це?» Це було так проникливо! Вони просто розпалили мою уяву. Я хотів стати “бітлом”. Я хотів, щоб Пол Маккартні одружився з моєю сестрою! Стіна моєї спальні була обвішана чортовими фотографіями The Beatles.

Нагадаємо, що незважаючи на заяву про завершення гастрольної діяльності, Оззі все ж таки повернеться на сцену. Виступ Осборна запланований на фестивалі Power Trip у Каліфорнії у жовтні. Інші учасники – AC/DC, Metallica, Guns N’ Roses, Iron Maiden та Tool.