Ozzy Osbourne поділився корисною порадою для рок-груп

Оззі Осборн поділився страшенно корисною порадою, як рок-зірки повинні ставитися до молодих груп, що «розігрівають».

Незважаючи на те, що він є однією з найвідоміших і скандально відомих зірок металу всіх часів, у самому Оззі Осборні досить важко знайти зарозумілість рок-зірки. Він залишається абсолютно звичайним виконавцем хеві-металу: хлопцем із робітничого класу, який точно пам’ятає, звідки він прийшов і що означає пробиватися кар’єрними сходами в рок-н-ролі.Ozzy Osbourne

У 2017 році, коли М. Шедоус — вокаліст американського гурту Avenged Sevenfold — брав ексклюзивне інтерв’ю у Оззі для Metal Hammer, «Князь Темряви» розповів про своє ставлення до залучення молодих гуртів у свої тури та про те, чому на гастролях не повинно бути місця егоїзму:

Навіть зараз у кожному турі, я один із тих хлопців, які не читають нотацій групам підтримки. Я не кажу: «Вам не можна бути там, ви не можете робити те». Я дивлюся на це як на шоу, незалежно від виступу на сцені «А» або «Б», це лише грьобане шоу. Краще бути добре прийнятим, аніж бути мудаком. Слід пам’ятати, що завжди можна виявитися мудаком!

Коли Black Sabbath вирушили у свій останній тур Великою Британією у 2017-му, вони взяли з собою каліфорнійських рокерів Rival Sons для розігріву, і Оззі постарався зберегти свій гастрольний девіз і під час цих історичних виступів:

Гурт Rival Sons, з яким ми виступали в цьому останньому турі — добрі хлопці. Я завжди вітаю їх і кажу їм, що якщо їм щось потрібне, просто запитайте у нас. Ніхто не знає, як вас ухвалить публіка. У колишні часи техніки-освітлювачі, на наше научення, включали освітлення (софіти, прожектора), спрямовуючи їх перед початком виступу прямо в обличчя членам груп підтримки (а від них пристойним жаром пашить), щоб завадити їм нормально виступити і таке лайно. Мені це не подобалося. Хоча, якщо ти не можеш витримати спеку, забирайся зі сцени, розумієш?

Просто з ними треба поводитись, як з людьми! Інакше ви закінчите війною, а гастролі і без того це битва. Те, що ви виступаєте на розігріві, зовсім не означає, що ви не є важливими. Я пам’ятаю, коли ми гастролювали з Kiss і наш виступ був провальним! Усі глядачі були у гримі! Але це хоч було весело, а якщо не весело, не хрін і робити це. Якщо вам не подобається такий виступ, виступайте самі без підтримки!