Ozzy Osbourne розповів про стан свого здоров’я

Ozzy Osbourne розповів про стан здоров’я в інтерв’ю радіостанції SiriusXM. За його словами, якби не операція на спині, яку він переніс у червні, його могло б паралізувати. Дружина музиканта Шерон не перебільшувала, коли казала, що ця операція «визначить усе життя» Оззі.

Цей хірург сказав мені, що якщо я не зроблю операцію, то є велика ймовірність, що мене паралізує нижче шиї.

Відновлення після операції проходить все-таки важко, і Оззі поки не впевнений, чи зможе вирушити до запланованого на 2023 рік концертного туру, який вже не раз переносився через його проблеми зі здоров’ям.

Справа в тому, що з моєю головою все гаразд, моя креативність у порядку, мій спів у порядку, але я просто не можу зараз багато ходити. Не можу передати, яким страшенно розчарованим стає життя. Дивно, як ти йдеш життям, і одна дурість може надовго все зіпсувати. Я ніколи в житті так довго не хворів.

Такі довгі наслідки травми Оззі переслідують після невдалого падіння у його будинку у Лос-Анджелесі у 2019 році. Тоді музикант відновлювався після пневмонії.

Нагадаємо, що у вересні у Оззі вийшов альбом “Patient Number 9”. Платівка, в записі якої взяли участь Тоні Айоммі, Ерік Клептон, Джефф Бек та багато інших зірок рок-сцени, отримала чотири номінації на премію «Греммі».