Ozzy Osbourne виступить на одному фестивалі з AC/DC, Metallica та Guns N’ Roses

Оззі Осборн повернеться на сцену. Він виступить на одному фестивалі з AC/DC, Metallica та Guns N’ Roses. Триденний фестиваль Power Trip, хедлайнерами якого також стануть Iron Maiden та Tool, відбудеться у Каліфорнії 6-8 жовтня.

Ozzy Osbourne Promo 2022

Раніше музикант скасував гастрольний тур Європою, що планувався на весну і літо, за станом здоров’я. Спочатку ці концерти було заплановано ще на 2019 рік. Він фактично заявив про те, що йому доведеться відмовитись від повноцінної гастрольної діяльності.
Я ніколи не подумав би, що мої гастрольні дні закінчаться таким чином. Моя команда в даний час вигадує ідеї, як я зможу виступати, не мандруючи з міста до міста та з країни до країни.

Дружина та менеджер музиканта Шерон Осборн окремо підтвердила, що стан Оззі справді покращується.
Йому добре. Йому набагато краще.

До цього британська газета The Sun повідомила із посиланням на неназваних друзів родини Осборнів, що Оззі планує виступати на інвалідному візку.

Він все ще має проблеми з рівновагою, і він не може довго стояти на ногах без сторонньої допомоги. Його засмучує те, що повне 90-хвилинне шоу, наповнене його активними переміщеннями по сцені та взаємодією з глядачами, неможливе. Але він думає про концерти на троні, як це зробив Ексл у 2016 році з Guns N’ Roses. Він був дуже вражений цим перебігом. І він вважає, що Філ [Коллінз] показав, що на відгук публіки це не впливає.

Вартість квитків на фестиваль Power Trip стартує із 599 доларів. Продаж відкриється 6 квітня.

Ozzy Osbourne Power Trip