Нова платівка Ozzy Osbourne вийде у вересні

Новий альбом Оззі Осборна вийде у вересні. Про це розповіла дружина та менеджер музиканта Шерон в інтерв’ю на телешоу британського ведучого Грема Нортона.

Він закінчив роботу над черговим альбомом, що вийде у вересні. Він продовжує працювати у студії. Як і раніше, пише все сам, як і співає. Це приносить йому справжнє щастя. Ми навіть побудували для нього велику студію тут у нашому будинку в Британії, щоб він міг робити всю роботу з дому. І йому не терпиться повернутися на сцену, будучи чесною з вами.

Шерон та Оззі планують до кінця року повернутися на постійне проживання до Великобританії. Покинути свій будинок у Лос-Анджелесі, майже через 25 років життя в США, подружжя вирішило для економії на податках. А ось діти зіркової пари залишаться жити у США.

Ozzy Osbourne

Раніше Оззі розповів, що його нова платівка буде схожа за тональністю на попередній реліз — Ordinary Man. Під час запису Ozzy Osbourne співпрацював з барабанщиком Red Hot Chili Peppers Чедом Смітом, басистом Metallica Робертом Трухільо, барабанщиком Foo Fighters Тейлором Хокінсом, Еріком Клептоном, Джеффом Беком та Тоні Айоммі.

Крім того, Чед Сміт повідомив, що також можна буде почути басиста Guns N’ Roses Даффа Маккагана, Джоша Хомме з Queens Of The Stone Age та гітариста Pearl Jam Майка Маккріді.

Очікування нового альбому – не єдина радість для діда Оззі. Його донька Келлі минулого тижня повідомила, що вагітна від учасника гурту Slipknot, діджея Сіда Вілсона. Келлі та Сід публічно підтвердили свої романтичні відносини у лютому.