Paul McCartney та Elton John знімуться у продовженні рок-комедії «Це – Spinal Tap!»

Пол Маккартні та Елтон Джон знімуться у продовженні знаменитої рок-комедії «Це – Spinal Tap!». Зйомки стартують у 2024 році – через 40 років після виходу оригінального фільму на екрани. Про це розповів режисер Роб Райнер, який повернувся до проекту, що прославив його.

Ми збираємося розпочати зйомки наприкінці лютого. Усі повернулися. До нас приєднаються Пол Маккартні та Елтон Джон. Буде ще кілька сюрпризів.

Райнер згадав, що у картині також з’явиться кантрі-співак Гарт Брукс. Сам Райнер знову зіграє документаліста Мартіна «Марті» ДеБерджі, який знімає будні недолугих музикантів. Актори-зірки оригінального проекту Майкл Маккін, Крістофер Гест та Гарі Ширер повернуться до своїх ролей учасників гурту Spinal Tap.

Нагадаємо, що оригінальний фільм розповідав про вигаданий британський хеві-метал гурту Spinal Tap, що поступово скочується з висот колишньої слави на саме дно музичного світу під час прощального турне Сполученими Штатами. Знята у жанрі «мокьюментарі» (тобто стилізована під документальний фільм) стрічка іронічно представляла спосіб життя рок-зірок епохи 80-х і вважається культовою серед шанувальників рок-музики. А також постійно потрапляє до списків найкращих художніх фільмів, присвячених музичній темі.

Жарт свого часу зайшов так далеко, що Spinal Tap стали давати реальні концерти і навіть записали три альбоми.