Paul McCartney та Ringo Starr взяли участь у записі альбому The Rolling Stone

Paul McCartney та Ringo Starr взяли участь у записі нового альбому The Rolling Stones. Таку інформацію американському виданню Variety підтвердили кілька джерел, наближених до «ролінгів».

Mick Jagger Paul McCartney Ringo Starr

Запис проходив у Лос-Анджелесі в останні тижні, а зараз робота над альбомом вже наближається до стадії зведення. Повідомляється, що Пол Маккартні зіграв для платівки на басу, а Рінго Старр на барабанах. При цьому незрозуміло, на одній чи кількох піснях відзначились екс-учасники The Beatles. Продюсером альбому, згідно з джерелами Variety, став Ендрю Вотт. 32-річний рекорд-продюсер, автор пісень та мультиінструменталіст в останні кілька років зробив собі ім’я на співпраці з легендами року. Він працював над двома останніми альбомами Оззі Осборна, торішнім сольним диском вокаліста Pearl Jam Едді Веддера і новим альбомом Іггі Попа, який вийшов на початку 2023-го.

Офіційно ні The Rolling Stones, ні Пол із Рінго цю інформацію не підтверджували.

Однак наприкінці 2022-го Пол Маккартні в інтерв’ю говорив, що почав співпрацювати з Ендрю Уоттом. Портал ShowBiz 411 також у січні повідомляв, що Уотт був помічений разом із «ролінгами» у студії на Багамських островах.

Чутки про те, що The Rolling Stones збираються 2023-го випустити новий альбом, з’явилися восени минулого року. Наступна, поки не підтверджена платівка, стане першою для групи після смерті барабанщика Чарлі Уоттса, а також першою за 18 років з новим матеріалом.

У 2021 році Кіт Річардс і Пол Маккартні заочно посварилися після того, як у засобах масової інформації розлетілося висловлювання Пола про те, що The Rolling Stones у 1960-ті були блюзовою кавер-групою, через що і не могли скласти реальну конкуренцію The Beatles. Але потім музиканти офіційно змирилися. Пол написав листа з роз’ясненнями та вибаченнями.