Paul McCartney перший британський музикант-мільярдер

Пол Маккартні увійшов до списку фунтових мільярдерів і був названий першим музикантом в історії Великобританії, який це зробив. За даними газети The Sunday Times, за 2023 рік його статки збільшилися на 50 мільйонів фунтів стерлінгів і досягли вражаючої позначки в 1 мільярд ($1,27 мільярда доларів за поточним курсом). У рейтингу The Sunday Times Rich List 2024 Пол Маккартні посів почесне 165-е місце. Основну частину свого доходу артист отримує завдяки спадщині гурту The Beatles. За рік Маккартні провів 35 концертів у рамках свого гастрольного туру «Got Back», а також отримав прибуток від авторських прав.

Paul Mccartney 2022

Нагадаємо, що у квітні Джеймс Маккартні та Шон Оно Леннон, сини легендарних учасників The Beatles, випустили баладу у стилі інді-року «Primrose Hill».

«Сьогодні я дуже радий поділитися своєю останньою піснею, написаною у співавторстві з моїм добрим другом Шоном Оно Ленноном, — написав Джеймс у соціальних мережах. — З випуском цієї пісні здається, що ми справді зрушили з мертвої точки, і я так радий продовжувати ділитися музикою з вами».