Пол Маккартні заспівав із Дейвом Гролом та Джоном Ленноном на фестивалі Glastonbury

22-26 червня у Британії відбувся знаменитий фестиваль Glastonbury – перший за три роки. 2020-го та 2021-го подію скасували через пандемію коронавірусу.

Paul Mccartney Dave Grohl

Вечір суботи на фестивалі завершував хедлайнерський виступ Paul McCartney, який нещодавно відзначив 80-річний ювілей. I’ve Got The Feeling з альбому The Beatles Let It Be сер Пол виконав разом з John Lennon. На великому екрані, встановленому на сцені, з’явився уривок із Ленноном, який співає зі знаменитого концерту The Beatles на даху. Ідею такого номера вигадав режисер Пітер Джексон, який торік випустив архівний міні-серіал The Beatles: Get Back про запис альбому Let It Be.

Якось Пітер Джексон зателефонував мені і сказав, що може взяти вокал Джона і вирізати його, щоб ми могли зіграти наживо в турі. Це дуже важливо для мене. Я знаю, що це лише віртуально, але так, це Джон. Ми знову разом, – попередив номер Маккартні.

Ще одним сюрпризом стала поява на сцені разом із сером Полом лідера Foo Fighters Дейва Грола, перший для нього виступ після смерті барабанщика гурту Тейлора Хокінса. Разом музиканти виконали один із головних хітів гурту Пола Wings Band On The Run.