Прог-рок класики Yes випустили 23 альбом «Mirror To The Sky»

Британські прог-рок класики Yes випустили свій 23-й альбом Mirror To The Sky. Він став першим релізом гурту після смерті барабанщика Алана Уайта у травні минулого року. Колектив присвятив диску його пам’яті. Замінив Уайта за ударною установкою і в офіційному складі гурту Джей Шеллен (на фото крайній ліворуч), який підміняв Уайта періодично на концертах ще з 2016 року.

Yes

Говорить гітарист Стів Хау, головний ветеран у нинішньому складі гурту. Він грає у Yes з 1970 року.

Альбом присвячений Алану. Ми ніколи не зможемо забути той факт, що сумуємо за цим хлопцем. У Джея Шеллена був великий досвід нашого барабанщика номер два в ті періоди, коли Алан був недостатньо сильний, щоб відіграти з нами все шоу, і в цьому альбомі він вийшов на перший план. Ми зберегли наступність у підході, який ми встановили на The Quest (прим. — попередній альбом гурту, що вийшов 2021-го), але ми не повторювалися. Це було найголовніше. Як і сімдесятих, від альбому до альбому, ми ростемо і рухаємося вперед.

Крім Шеллена та Хау до поточного складу Yes також входять бас-гітарист Біллі Шервуд, вокаліст/мультінструменталіст Джон Девісон та клавішник Джефф Даунс.

Yes Mirror To The Sky

Послухати платівку можна у нашому телеграм-каналі та в ефірі онлайн радіо Rock FM.