Учасники Queen, Led Zeppelin, Kiss та Mötley Crüe зіграють з Foo Fighters

Брайан Мей і Роджер Тейлор із Queen, Джон Пол Джонс із Led Zeppelin, Джин Сіммонс із Kiss та Ніккі Сікс із Mötley Crüe, зіграють із Foo Fighters на концертах пам’яті Тейлора Хокінса, а також Ліам Галлахер, Майлі Сайрус, P!nk, Кріст Ново , Джош Хоммі, Аланіс Моріссетт та багато інших зірок сучасної музики. Два триб’ют-шоу на честь померлого у віці 50 років у березні барабанщика пройдуть у Лондоні та Лос-Анджелесі, 3 та 27 вересня відповідно.

Taylor Hawkins

Доходи від концертів сім’я музиканта спрямує на благодійні цілі.

Моя глибока вдячність і захоплення усьому глобальному співтовариству Foo Fighters і фанатам у всьому світі за любов, яку кожен з вас подарував нашому улюбленому Тейлору, — йдеться в заяві вдови Елісон Хокінс. — Ваша доброта стала неоціненною втіхою для мене та моєї родини в цей час неймовірного горя. Його житиме вічно завдяки співпраці, яка йому так подобалася з іншими музикантами, та каталогу пісень, які він створив та в яких брав участь. Тейлор любив вас усіх, і ми також вас любимо.

Повний список оголошених на даний момент учасників шоу можна переглянути на фото нижче. І, здається, це ще не весь оголошений лайн-ап. Це напевно буде легендарно! Сподіваємося, що й повні відео обох концертів згодом з’являться.

Нагадаємо, що вже після смерті Хокінса Foo Fighters були удостоєні трьох премій «Греммі», включаючи номінації «Найкращий рок-альбом» та «Найкраща рок-пісня». Колектив спочатку мав виступити на церемонії, але їхня поява була скасована через трагічну новину.