Богемна рапсодія Queen спочатку мала назву Монгольська рапсодія

«Богемна рапсодія» Queen спочатку називалася «Монгольською рапсодією». Це стало відомо після того, як подруга Фредді Мерк’юрі Мері Остін, яка стала головною спадкоємицею його стану, виставила на аукціон деякі з особистих речей музиканта, у тому числі рукописні чернетки.

Freddie Mongolian Rhapsody

Нотатки з текстом Bohemian Rhapsody були написані від руки в блокноті з логотипом авіакомпанії British Midland Airways. Тобто, ймовірно, Мерк’юрі накидав ідеї для пісні під час перельоту літаком. На одній сторінці представлений набір фраз, включаючи “fandango”, “Figaro”, “belladonna”. Але найбільше уваги привернуло, що первісною назвою пісні було Mongolian Rhapsody. Меркьюрі закреслив слово mongolian і замінив на bohemian.

The New York Times запитали кількох експертів, які займаються історією Queen, які відповіли, що раніше не чули про цей ранній варіант назви пісні. Марк Блейк, автор книги “Is This the Real Life?: The Untold Story of Queen” зазначив, що гурт часто “вигадував жартівливі назви для своїх пісень”. Джим Дженкінс, один із офіційних біографів Queen, зізнався, що ніколи не чув про «Монгольську рапсодію», але додав, що Меркьюрі «ніколи не любив пояснювати свої тексти чи назви».

Вартість виставлених на аукціон чернеток “Bohemian Rhapsody” оцінена в 1,5 мільйона доларів.