Рідкісні та невідомі фотографії The Beatles потраплять до нової книги Пола Маккартні

Рідкісні та невідомі фотографії The Beatles увійдуть до нової фотокниги Пола Маккартні «1964: Eyes Of The Storm». Вона вийде у видавництві Liveright 13 червня. До неї потраплять 275 фотографій, зроблених Маккартні наприкінці 1963 і на початку 1964 року в Ліверпулі, Лондоні, Парижі, Нью-Йорку, Вашингтоні та Майамі, яка в самий розпал охопила світ «бітломанії». За словами сера Пола, плівка була втрачена майже 60 років тому і знайшлася лише торік. Маккартні сам написав передмову до книги разом із істориком та есеїсткою Джилл Лепор.

Paul Mccartney Book 2023

Кожен, хто наново відкриває особисту реліквію чи сімейний скарб, миттєво наповнюється спогадами та емоціями, які потім викликають асоціації, поховані в імлі часу. Це був мій досвід перегляду цих фотографій, зроблених під час напруженого тримісячного періоду подорожі, кульмінацією якого став лютий 1964 року. Це було чудове відчуття – повернутися назад. Ось мій власний звіт про нашу першу велику поїздку, фотожурнал Beatles у шести містах, починаючи з Ліверпуля та Лондона, потім у Парижі (де ми з Джоном були звичайними автостопниками три роки тому), а потім наш перший візит як групи до Америки.

Окремо в Лондоні в Національній портретній галереї пройде і виставка з фотографій, що увійшли до книги. Вона триватиме з 28 червня по 1 жовтня.