Red Hot Chili Peppers виступили на премії MTV Video Music Awards

Red Hot Chili Peppers виступили на церемонії MTV Video Music Awards. Група зіграла сингл Black Summer з квітневого альбому-повернення Unlimited Love і хіт Cant Stop. Подія відбулася 28 серпня у місті Ньюарк в американському штаті Нью-Джерсі.

Лос-анджелеські фанк-рокери стали спеціальними гостями цьогорічної церемонії. Ентоні Кідіс, Флі, Чед Сміт та Джон Фрушанте отримали почесну нагороду «Global Icon Award».

Свій виступ музиканти присвятили барабанщику Foo Fighters Тейлору Хокінсу, який помер у березні у віці 50 років. Малюнок орла та ім’я Тейлора можна було побачити на барабанній установці Чеда Сміта.

Також «перці» були номіновані в категорії «Найкращий гурт» (переміг K-Pop гурт BTS) і виграли у номінації «Найкращий рок-кліп» за відео на «Black Summer». В останній категорії також були номіновані відеороботи Джека Уайта, Muse, Foo Fighters, Shinedown та Three Days Grace.

Нагадаємо, що раніше Red Hot Chili Peppers анонсували вихід другого цього року альбому. Платівка під назвою Return Of The Dream Canteen побачить світ 14 жовтня.

Перший сингл з диску “Tippa My Tongue” і кліп на нього вийшли 19 серпня.