Red Hot Chili Peppers презентували альбом Return Of The Dream Canteen

Red Hot Chili Peppers офіційно випустили свій другий за рік (і знову подвійний!) альбом Return Of The Dream Canteen. Попередній диск Unlimited Love вийшов 1 квітня і став першим для групи за шість років, а також першим після возз’єднання з гітаристом Джоном Фрушанте, який покинув склад у 2009-му і повернувся через 10 років. Попередні два альбоми колективу було записано з гітаристом Джошем Клінгхоффером. Обидва альбоми, що вийшли цього року, спродюсував Рік Рубін.

Свою творчу плодючість група раніше пояснила в окремій заяві:
Ми вирушили на пошуки себе як групи, якою якимось чином завжди залишалися. Просто заради задоволення ми джемували та розучували кілька старих пісень. Незабаром ми розпочали таємничий процес створення нових пісень. Прекрасне втручання музичної хімії, яке надавало нам підтримку сотні разів на цьому шляху. Як тільки ми знайшли цей ковзний потік звуку та творчого бачення, ми просто продовжили рух. Коли час став подібним до гумки на розтягнутих трусах, ми не знайшли причин припинити писати нові пісні і джемити. Це було схоже на сон. Коли все було сказано і зроблено, наша примхлива любов одна до одної та магія музики подарували нам більше пісень, ніж ми знали, що з ними робити. Але ми розібралися. Два подвійні альбоми будуть випущені один за одним. Другий з яких так само значущий, як перший.

Всього на Return of the Dream Canteen увійшло 17 треків (і два бонус-треки). На підтримку платівки вийшов кліп на сингл “Tippa My Tongue”.

Послухати платівку можна на офіційному Youtube-каналі гурту.