Роб Хелфорд пояснив, чому досі злий на Зал Слави рок-н-ролу

Rob Halford розповів в інтерв’ю порталу AZ Central, що його спочатку розлютила новина про те, що Judas Priest приймають до Зали Слави рок-н-ролу. Тому що групу включать не до основної категорії артистів, а відзначили у додатковій категорії «Musical Excellence Award». Переклад назви нагороди зрозуміло пояснює початковий зміст, який було закладено, коли її створювали — раніше за «видатну музичну майстерність» Залом слави рок-н-ролу відзначалися окремі музиканти, які зробили великий внесок у розвиток рок-н-ролу та суміжних жанрів, як сесійні музиканти чи ті, хто встиг за свою кар’єру пограти у кількох важливих колективах. У 2021 році, наприклад, до категорії «Musical Excellence» включили гітариста гурту Оззі Осборна Ренді Роадса, який спочатку став відомим у складі групи Queit Riot. Чому Judas Priest, найважливіший хеві-метал колектив, включили до цієї додаткової категорії, а не до основного складу артистів-членів Залу слави, незрозуміло.

Rob Halford Judas Priest

Спочатку я був злий. Але зрештою думаєш, а яке це має значення? Іноді я переконую себе: Ні, це нічого не означає. Ми у Залі слави рок-н-ролу. Будь вдячний. Заткнися». А бувають і інші дні, коли я думаю: «Чорт забирай, чому вони дали нам нагороду за музичну майстерність?». Тому що це звучить дуже, знаєте, претензійно: “Премія за музичну майстерність, зарезервована для бла-бла-бла …”. Я просто подумав: Ну, Sabbath є в основному Залі слави. То чому нас туди не включили?». Не те, щоб я їм заздрю. Я просто говорю про цей ярлик, який Зал слави нам дав. Навіщо вони ставлять ці додаткові бирки на це чортове звання? Чому б їм не сказати: Ласкаво просимо. Ти у Залі слави рок-н-ролу». І не потрібно жодних уточнень. Наче ми були так близько, але залишилися за один крок від справжнього визнання. Знаю, що це безглуздо, але все одно засмучує…

Нагадаємо, що до основної категорії Залу Слави рок-н-ролу цього року будуть включені Лайонел Річі, Доллі Партон, Емінем, Duran Duran, Eurythmics, Пет Бенатар та Карлі Саймон.