Роберт Плант та Елісон Краус знову об’єдналися

Роберт Плант та Елісон Краус знову об’єдналися та записали альбом Raise The Roof. Реліз другого альбому відбудеться 19 листопада на Warner Music.

Разом з анонсом альбому Плант і Краус випустили перший сингл із платівки — кавер на пісню Люсінди Вільямс Can’t Let Go. Сама Вільямс приєдналася до запису нової версії на бек-вокалі.

Robert Plant, вокаліст Led Zeppelin та член Залу слави рок-н-ролу та Alison Kraus, легендарна кантрі-виконавиця та володарка 27 премій Греммі, знову працюють один через 14 років.

Їхній попередній спільний альбом Raising Sand вийшов у 2007 році. Він дебютував на другому рядку американського чарту Billboard 200, став платиновим і отримав шість Греммі – у тому числі як “Альбом року” та “Запис року”.

Як і його попередник, Raise The Roof був спродюсований Ті-Боуном Бернеттом. Він допоміг Планту та Краусс знайти нові цікаві напрямки для спільної творчості. У записі брали участь барабанщик Джей Беллероуз, гітаристи Марк Рібо, Давід Ідальго, Білл Фрізел і Бадді Міллер, басисти Денніс Крауч та Віктор Краусс, а також Расс Пол, який зіграв на стил-гітарі. Альбом включає 11 кавер-версій пісень легендарних і не відомих артистів, таких як Мерл Хаггард, Алан Туссен, The Everly Brothers, Енн Бріггс, Джиші Вайлі та Берт Дженш. Також до нього увійшла написана Плантом та Бернеттом пісня High And Lonesome.

Пісні, відібрані для Raise The Roof – відображення глибоких впливів та нових відкриттів самих музикантів. Роберт Плант надихався англійською традиційною фолк-музикою, яку слухає з підліткових років. А Краус відзначила американський гурт Calexico — за словами артистки, коли вона почула їхню пісню «Quattro (Worlds Drift In)», то зрозуміла, що «ми обов’язково зробимо новий альбом».

Треклист «Raise The Roof»:
1. Quattro (Worlds Drift In)
2. The Price Of Love
3. Go Your Way
4. Trouble With My Lover
5. Searchin For My Love
6. Can’t Let Go
7. It Don’t Bother Me
8. You Led Me To The Wrong
9. Last Kind Words
10. High and Lonesome
11. Going Where The Lonely Go
12. Somebody Was Watching Over Me