Robert Trujillo дебютує як вокаліст на новому альбомі Metallica

Бас-гітарист Роберт Трухільо дебютує як вокаліст на новому альбомі Metallica «72 Seasons». Поки що як бек-вокаліст, але все одно зізнався, що дуже пишається фактом. Підспівки від нього можна буде почути у пісні You Must Burn!.

Коли я приєднався до Metallica, я ніколи в житті не співав, тому той факт, що тепер я можу виконувати партії бек-вокалу, досить крутий, — сказав Роберт. – Вперше в житті я співаю на альбомі Metallica і доповнюю вокал Джеймса. Я дуже пишаюся цим… Напевно, вперше Джеймс і [супродюсер] Грег [Фідельман] по-справжньому довірили мені цю позицію на записи такого рівня. Я був здивований, коли мені зателефонував Грег, тому що я збирався тільки прийти записати частину бас-партій, але він сказав: «Я хочу, щоб ти заспівав ще кілька речей». І я такий: “Правда?” Я трохи нервував, але водночас був дуже мотивований. На щастя для мене, ця партія справді лягла, так би мовити, у мою зону комфорту. Атмосфера та цікаве — не знаю, як висловитися — «якість» того, що я мав запропонувати, але ця вокальна партія відповідає моїй індивідуальності, моєму голосу, і вона дуже добре поєднується з моментом у пісні та брейкдауном на басу.

Нагадаємо, що альбом “72 Seasons” вийде 14 квітня. Для Роберта Трухільйо він стане третім у складі Metallica. Це перша за сім років платівка гурту та одинадцята у їхній дискографії. 1 березня вийшов третій сингл із платівки — семихвилинна пісня «If Darkness Had A Son».