Roger Waters оголосив дату виходу сольної версії альбому The Dark Side Of The Moon

Роджер Уотерс оголосив дату виходу нової сольної версії альбому Pink Floyd The Dark Side Of The Moon – переосмислення-перезапису знаменитої платівки на честь її п’ятдесятиріччя. The Dark Side Of The Moon Redux побачить світ 6 жовтня. Водночас анонсом презентовано і нову інтерпретацію пісні «Money».

Roger Waters

Доречі, сайт classicrock.com.ua нагадує, що цей мудак, Roger Waters, підтримує війну в Україні. І ми б не асоціювали його з колегами з гурту Pink Floyd, які в свою чергу, підтримують народ України, засуджують агресію росії, а також випустили пісню присвячену Україні, кошти від якої пішли на Українську гуманітарну допомогу.

Уотерс розповів про причини, через які вирішив переосмислити легендарний восьмий альбом Pink Floyd. Справа не лише в ювілейній даті.
Оригінальна платівка до певної міри схожа на скарги і стогнання старого на стан людства. Але Дейв, Рік, Нік і я були такими молодими, коли зробили це, і якщо ви подивіться на світ навколо нас, ясно, що повідомлення не було засвоєно. Ось чому я почав думати, що може принести мудрість 80-річної людини, якщо переосмислити альбом. Я безмірно пишаюся тим, що ми створили, роботою, яка може гордо стояти поруч із оригіналом, пліч-о-пліч через півстолітню відстань.

На Youtube-каналі Роджера Вотерса також з’явився відеозвернення, в якому він детальніше промовляє ці думки, а також представляє склад музикантів, з якими записав нову версію. Ні Девід Гілмор, ні Нік Мейсон жодним чином не були задіяні у перезаписі.

До цього Роджер Вотерс так коментував рішення про перезапис.
Це не заміна оригіналу, який, очевидно, незамінний. Але це спосіб для сімдесятидев’ятирічного чоловіка подивитися через минулі п’ятдесят років у вічі двадцятидев’ятирічного і сказати, цитуючи мій вірш про мого Батька: «Ми зробили все можливе, ми зберегли його довіру, наш тато пишався б нами».

До The Dark Side Of The Moon Redux,як завершальний бонусний трек, також буде включена нова 13-хвилинна оригінальна композиція, складена під час роботи над перезаписом-переосмисленням пісень з треклиста оригінального альбому.

Раніше барабанщик Pink Floyd Нік Мейсон похвалив нову версію The Dark Side Of The Moon від Уотерса:
До мене дійшли чутки, що Роджер працює над власною версією. Було припущення, що це буде пустушка-спойлер і Роджер зробить все, не відступаючи від оригінальної версії. Насправді він надіслав мені копію того, над чим він працював, і я відповів йому: «З досадою визнаю, що це абсолютно блискуче!» Саме так. Це зовсім не те, що було б пустушкою щодо оригіналу, це цікаве доповнення до оригінального альбому.

Roger Waters Dark Side

У 2022 році Роджер Уотерс випустив міні-альбом The Lockdown Sessions. До нього увійшли обрані пісні Pink Floyd (“Mother” і “Vera” з альбому “The Wall”, “Two Suns in the Sunset” та “The Gunner’s Dream” з “The Final Cut”) та “The Bravery of Being out of Range» із сольного репертуару Уотерса, перезаписані у нових версіях під час коронавірусного локдауну. Завершальним шостим треком на релізі стала переосмислена в новому, похмурому аранжуванні «Comfortably Numb».