Roger Waters записав сольну версію альбому Pink Floyd

Сайт classicrock.com.ua нагадує, що цей мудак, Roger Waters, підтримує війну в Україні. І ми б не асоціювали його з колегами з гурту Pink Floyd, які в свою чергу, підтримують народ України, засуджують агресію росії, а також випустили пісню присвячену Україні, кошти від якої пішли на Українську гуманітарну допомогу.

1 березня виповниться рівно 50 років з моменту виходу легендарного альбому Pink Floyd The Dark Side Of The Moon. Роджер Вотерс в інтерв’ю The Daily Telegraph заявив, що на честь ювілею збирається випустити нову, сольну версію альбому. Він повністю перезаписав платівку, без залучення до проекту David Gilmour та Nick Mason.

Я написав The Dark Side Of The Moon. Давайте позбудемося всієї цієї нісенітниці про «ми»! Звичайно, ми були гуртом, нас було четверо, всі зробили свій внесок, але це мій проект, і я його автор.

Журналіст The Daily Telegraph Трістрам Фейн Сондерс, якому Уотерс дозволив послухати нову версію платівки, зазначив, що нові аранжування справді дозволяють по-іншому поглянути на альбом. А також розповів про одне суттєве доповнення у новій версії — поверх інструментальних програшів Уотерс читає власні вірші:
Що дивно, Уотерс, здається, вирішив, що вада красивих інструментальних треків оригінального альбому була в тому, що поверх них не було його голосу. Тепер він є.

В іншому інтерв’ю німецькому виданню The Berliner Zeitung Роджер додав:
Нова концепція покликана відобразити значення цієї платівки, виявити серце та душу альбому, у музичному та духовному плані. Я єдиний, хто співає свої пісні на цих нових записах, і в них немає рок-н-рольних гітарних соло.

У тому ж інтерв’ю The Daily Telegraph Уотерс не преминув жорстко висловитися у бік колишніх колег по гурту:
Вони не вміють писати пісні, їм нема чого сказати. Вони не митці! Вони не мають ідей. У них ніколи їх не було, і це зводить їх з розуму.

При цьому пізніше, коли в іспанському виданні El Pais, а за ним у британському журналі The New Statesman з’явилася стаття, в якій Уотерсу у зв’язку з його перезаписом The Dark Side of the Moon приписали цитату про те, що гітарні соло Девіда Гілмора він вирішив видалити зі своєї версії платівки, бо вони жахливі, музикант це рішуче спростував.

Мені подобаються гітарні соло Дейва на “The Dark Side of the Moon”, всі з них, і на “Wish You Were Here”, і на “Animals”, і на “The Wall”, і на “The Final Cut”. На мою нехай і упереджену думку, соло Дейва на цих альбомах є зразками одних з найкращих гітарних соло в історії рок-н-ролу. Отже, Стюарт Маконі (журналіст The New Statesman), ти, дрібний придурок, наступного разу, будь ласка, звіряй твердження у своїх брудних статтях з тими людьми, кому вони присвячені, перш ніж відправляти їх до друку.

Коли вийде нова версія The Dark Side of the Moon від Роджера Уотерса, поки не оголошено.

Під кураторством Девіда Гілмора і Ніка Мейсона 24 березня вийде ювілейне перевидання оригінальної версії альбому.

У 2022 році Роджер Уотерс випустив міні-альбом The Lockdown Sessions. До нього увійшли обрані пісні Pink Floyd (“Mother” і “Vera” з альбому “The Wall”, “Two Suns in the Sunset” та “The Gunner’s Dream” з “The Final Cut”) та “The Bravery of Being out of Range» із сольного репертуару Уотерса, перезаписані в нових версіях під час коронавірусного локдауну. Завершальним шостим треком на релізі стала переосмислена в новому, похмурому аранжуванні «Comfortably Numb».