Документальний фільм про Ronnie James Dio отримав дату виходу

Перший авторизований документальний фільм про Ronnie James Dio отримав дату виходу. Картина під назвою Dio: Dreamers Never Die, яка створена за участю як продюсер і з дозволу вдови музиканта Венді Діо, показуватиметься в кінотеатрах всього протягом двох днів, 28 вересня та 2 жовтня.

Фільм простежить історію творчого становлення легенди хеві-металу від співу ду-вопа в юності в 1950-ті до сходження до рок-слави через участь у групі Elf, потрапляння в Rainbow Річі Блекмора, прихід на зміну Оззі Осборну в Black Sabbath і, нарешті. створення власної групи Dio. Серед тих, хто взяв участь у зйомках і поділився своїми спогадами про Ронні — Тоні Айоммі, Гізер Батлер, Глен Хьюз, Вінні Еппіс, Літа Форд, Роб Хелфорд, Себастіан Бах і Джек Блек.

На Youtube опубліковано три уривки з фільму. Перший — про те, як Діо збирав проект Hear N’ Aid, хеві-метал відповідь благодійній музичній ініціативі Band Aid, в якому Ронні об’єднав понад 40 провідних музикантів жанру для запису спільної пісні для збору допомоги голодуючим Африки. В інших двох уривках розповідається про зйомки кліпу The Last in Line і створення обкладинки дебютного альбому Dio Holy Diver.

У січні Венді Діо ділилася своїми враженнями від перегляду чорнової версії картини:
Фільм дуже емоційний. Він дуже відрізняється від книжкової автобіографії. Тому що книга закінчується в 1986 році, коли Ронні грає концерт у Медісон-Сквер-Гарден. А фільм простежує його життя до кінця. Я дивилася його зі своїм рекламним агентом та людиною з BMG, які фінансують документальний фільм. І ми всі плакали. Це було дуже емоційно. Але справді цікаво та добре зроблено. Там чудово з’являється Роб Хелфорд, який розповідає безліч історій. Літа Форд та Джек Блек також дали інтерв’ю для фільму. Я дуже задоволена побаченим.

Нагадаємо, що книга мемуарів Ронні Джеймса Діо Rainbow in the Dark: The Autobiography вийшла англійською мовою в липні минулого року. Музикант працював над книгою до смерті, завершив роботу над виданням його друг і співавтор — музичний журналіст Мік Уолл.