Sebastian Bach повстав із мертвих у новому кліпі

Себастьян Бах поділився новим кліпом на пісню Freedom. У ньому глядачі вирушають у моторошну подорож з вампірами, могильниками, горгульями та інопланетянами і зустрічають колишнього вокаліста Skid Row, який повстав з мертвих (з дзвіночком!)

«Пісня “Freedom” — це данина поваги до мого улюбленого інструменту… дзвіночка! Якого світу зараз потребує найбільше!» – Прокоментував Себастьян Бах.

Композиція увійшла до нового альбому музиканта Child Within The Man, першу сольну роботу Баха за 10 років. Платівка побачила світ 10 травня на лейблі Reigning Phoenix Music. Для альбому Бах написав та став співавтором 11 треків та виконав усі вокальні партії. У записі також взяли участь John 5, Стів Стівенс, Оріанті та інші виконавці.

Child Within The Man

На створення назви платівки, яка перекладається як «Дитина всередині чоловіка», Баха надихнула його дружина:
«Ну, моя дружина називає мене “чоловік-дитина”. Це було свого роду лейтмотивом усієї моєї кар’єри. Коли я виходжу на сцену, я привношу юнацьку енергію. Люди посміхаються, збуджені, улюлюкають і кричать. Але “child within the man” – це і рядок з однієї з пісень на платівці.

Платівка Child Within The Man вже доступна для прослуховування в нашому телеграм каналі та в етері онлайн радіо Rock FM (Україна).