Шерон Осборн назвала Bruce Dickinson «гр…м козлем», що заздрить Оззі

Шерон Осборн жорстко висловилася на адресу вокаліста Iron Maiden Bruce Dickinson в інтерв’ю виданню Consequence:
Брюс Дікінсон — чортовий козел. Справа в тому, що він просто дуже заздрісна людина. І завжди заздрив Оззі. І це його проблема.

Сколихнув дружину Ozzy Osbourne спогад про сварку Осборнів та Дікінсона під час туру Ozzfest у 2005 році, учасниками якого були Iron Maiden та Black Sabbath у класичному складі з Оззі. Незважаючи на те, що Шерон була одним із організаторів туру, а ім’я Оззі брендом фестивалю, Брюс Дікінсон у ЗМІ і найчастіше прямо під час концертів туру виступав із критикою Ozzfest за зайву комерціалізацію і, за словами Шерон, відпускав шпильки й у бік самого Оззі та її сім’ї. І під час фінального шоу у Девор-Хайтс у Каліфорнії Шерон влаштувала саботаж на виступі Iron Maiden, підмовивши частину публіки закидати Брюса яйцями та помідорами. І додатково прямо під час концерту у гурту кілька разів вирубували електрику.

Ось як вона сама про це розповіла:
У мене було десь 20 людей серед публіки, багато з них були медсестрами зі шпиталю, які мене доглядали. Тому що на той час у мене був рак, і я проходила хіміотерапію. І вони всі прийшли до перших лав і вибили з нього лайно. Моя думка, якщо ви граєте ви платите. А якщо вам заплатили, а вам не подобається людина, яка вам платить, то відваліть. Але не залишайтеся, не беріть гроші, не отримуйте той зиск, який дає вам фестиваль, але при цьому поливаючи брудом людей, які вам платять. Це робить вас гр…им цапом. Він ніколи не вибачався. Навіть ніколи не підходив з того часу і не вітався з Оззі. Брюс дуже успішний. У нього гарна фан-база, лояльні шанувальники. У групі грають чудові хлопці. Вони гарні та знають свою справу. Цього не відібрати, і я на це не претендую. Але річ у тому, що Брюс невідомий широкому загалу. Він може піти будь-куди, і нікому не буде до нього справи. Розумієте, про що я? Він безликий співак для масової публіки. Люди не стоять до нього у черзі за інтерв’ю. Справа в тому, що він не цікавий. Оззі оригінальний, а Брюс ні, і це не дає йому спокою, роз’їдає його зсередини.

При цьому в тому ж інтерв’ю сам Оззі висловився про Брюса досить нейтрально, не ставши згадувати старе у подробицях.
Брюс — чудовий співак, але як людина… Я працював з ним, і він поводився не добре.

Дікінсон поки що не відреагував на ці висловлювання Шерон. У 2017 році в інтерв’ю NME сварку з Оззі він назвав «бурею у склянці води»:
Я виріс, слухаючи ранні Black Sabbath з Оззі. Оззі та Sabbath — ікони, тож на цьому питання вичерпується. Факт, що я не люблю реаліті-шоу, ну, я не збираюся і сімейству Кардаш’ян пропонувати оливкову гілку.