Slash назвав фільм жахів, який найсильніше його налякав

Гітарист Guns N’ Roses Слеш – ще й кінопродюсер. Нещодавно він створив кінокомпанію BerserkerGang для зйомок фільмів жахів. Це його улюблений жанр кіно.

Slash

Торік відбулася прем’єра хорору «Пролом», який музикант спродюсував та написав до картини музику. Журнал NME у зв’язку з цифровим релізом фільму у Великій Британії взяв у Слеша інтерв’ю, в якому дізнався у музиканта, який фільм жахів його найбільше налякав.
Мене не дуже легко злякати. Проте, перша «Ніч живих мерців» (прим. фільм Джорджа Ромеро 1968 року) налякала мене до чортиків. Це було так натуралістично-інстинктивно, сиро і страшенно похмуро. Я знайшов це досить тривожним, хвилюючим.

Гітарист згадав, що полюбив хорори у дуже малому віці, коли жив у Англії.
Коли я був дуже, дуже маленьким і жив у Сток-он-Тренті, там було лише два телеканали, і вони працювали лише у певний час дня. Але вони показували фільми жахів студії Hammer. З такими акторами, як Вінсент Прайс, Пітер Кушінг та Чарльз Лотон – усіма цими британськими іконами жахів. Я просто попався на 100 відсотків.

Батьки Слеша його інтерес підтримували. Батько дав йому почитати книги Говарда Лавкрафта, Рея Бредбері та Едгара По. А мама познайомила з голлівудською кінокласикою жанру – “Кінг-Конгом”, “Франкенштейном”, “Дракулою”.

До речі, у фільмі «Пролом» також як актор з’являється інший відомий рокер – гітарист Rush Алекс Лайфсон.